Nauka języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy

Parafia Prawosławna Św. Ducha zaprasza ukraińską młodzież (uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych) a także ich rodziców do uczestnictwa w bezpłatnych lekcjach języka polskiego, które odbywać się będą
w naszej parafii.

Pierwsze zajęcia planowane są już w następnym tygodniu – wszelkie szczegółowe informacje i zapisy u prowadzącej zajęcia p. Wity Kociubajło pod nr tel. 784 920 620

Православний прихід св. Духа запрошує учнів старших класів та дорослих на безкоштовні заняття з польської мови котрі будуть проходити в нашому приході. Усю додаткову інформацію можна отримати у викладача за телефоном 784920620 – Віта Коцюбайло

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *