E-zapiska w parafii św. Ducha

Drodzy Bracia i Siostry, od 17 października Białystok został objęty czerwoną strefą ze względu na coraz większą liczbą zachorowań na COVID-19.

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami zachęcamy Was do przesyłania zapisek o zdrowie oraz spokój dusz zmarłych na adres mailowy parafii Św. Ducha: parafia.antoniuk@wp.pl bądź komunikator Messenger. Imiona Waszych bliskich będą drukowane, a następnie duchowni będą je wspominać modlitewnie podczas Boskich Liturgii zarówno w Niedziele jak i dni powszednie. Karteczki bądź książeczki można także zostawiać w kancelarii parafialnej w godzinach jej pracy.

Osoby które chciałyby przekazać ofiarę za modlitwę mogą to zrobić przesyłając ją na konto bankowe parafii nr 62 1020 1332 0000 1302 0026 0638 w tytule przelewu wpisując ‚e-zapiska’.

W miarę możliwości zapraszamy Was do uczestnictwa w nabożeństwach – cerkiew św. Ducha jest największą świątynią w Polsce i może pomieścić wielu wiernych nawet w dobie ograniczeń. Zarówno w górnym jak i dolnym poziomie zachowywane są zasady bezpieczeństwa, obowiązkowe jest noszenie maseczek oraz udostępnione są płyny do dezynfekcji dłoni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *