E-zapiska w parafii św. Ducha

Drodzy Bracia i Siostry, od 17 października Białystok został objęty czerwoną strefą ze względu na coraz większą liczbą zachorowań na COVID-19.

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami zachęcamy Was do przesyłania zapisek o zdrowie oraz spokój dusz zmarłych na adres mailowy parafii Św. Ducha: parafia.antoniuk@wp.pl bądź komunikator Messenger. Imiona Waszych bliskich będą drukowane, a następnie duchowni będą je wspominać modlitewnie podczas Boskich Liturgii zarówno w Niedziele jak i dni powszednie. Karteczki bądź książeczki można także zostawiać w kancelarii parafialnej w godzinach jej pracy.

Osoby które chciałyby przekazać ofiarę za modlitwę mogą to zrobić przesyłając ją na konto bankowe parafii nr 62 1020 1332 0000 1302 0026 0638 w tytule przelewu wpisując ‚e-zapiska’.

W miarę możliwości zapraszamy Was do uczestnictwa w nabożeństwach – cerkiew św. Ducha jest największą świątynią w Polsce i może pomieścić wielu wiernych nawet w dobie ograniczeń. Zarówno w górnym jak i dolnym poziomie zachowywane są zasady bezpieczeństwa, obowiązkowe jest noszenie maseczek oraz udostępnione są płyny do dezynfekcji dłoni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *