Informacje dotyczące funkcjonowania parafii w okresie epidemii.

Drodzy Parafianie!

Kancelaria Parafii Świętego Ducha informuje:

  1. Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią od dnia 30 marca br. Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów sprawowana będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 8:30, oraz dodatkowo w piątek o godzinie 17:00. Podczas każdej Liturgii będzie można przystąpić do Sakramentów Spowiedzi i Eucharystii. Prosimy o uczestnictwo z zachowaniem wszelkich zasad higieny osobistej oraz dostosowaniem się do wymogów formalnych.
  2. Nabożeństwa sobotnie i niedzielne sprawowane będą wg głównego harmonogramu. Zamówione molebny i panichidy będą sprawowane, prosimy jednak o przemyślane uczestnictwo w nabożeństwach.
  3. Sobotnie Całonocne Czuwanie oraz I i III Boskie Liturgie w niedzielę będą transmitowane na żywo poprzez fanpage parafii na portalu społecznościowym Facebook.
  4. Zachęcamy do przesyłania zapisek o zdrowie oraz spokój dusz zmarłych na adres mailowy parafia.antoniuk@wp.pl, a także poprzez komunikator Messenger. Imiona Waszych bliskich będą drukowane, a następnie duchowni będą je wspominać modlitewnie podczas Liturgii sobotnich oraz niedzielnych. Osoby które chciałyby przekazać ofiarę za modlitwę mogą to zrobić przesyłając ją na konto bankowe parafii nr 62 1020 1332 0000 1302 0026 0638 w tytule przelewu wpisując 'e-zapiska’.
  5. Zapiski o zdrowie żyjących i/lub spokój dusz zmarłych można także zostawić w kancelarii parafialnej, a także poprzez kontakt telefoniczny.
  6. Przyjazd do domu w celu udzielenia Świętych Sakramentów osobom chorym i potrzebującym powinny być ustalone poprzez kontakt telefoniczny z duchownym sprawującym dyżur w kancelarii.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź poprzez messenger.

Wpis w razie potrzebnych zmian będzie aktualizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *